Jouw commerciële scherpte én organisatorisch talent maken het verschil

Verkoop ondersteuning

Als Medewerker Verkoopondersteuning ben jij de onmisbare schakel achter onze klantcontacten en verkooptrajecten. Maar hoe ziet dat er in de praktijk uit?

Bij Reset ICT zorgen we ervoor dat bedrijven optimaal kunnen werken met hun IT-oplossingen. Onze accountmanagers zijn veel onderweg en in gesprek met klanten. Tijdens die gesprekken ontstaan regelmatig nieuwe aanvragen, wensen of IT‑vraagstukken. Op dat moment kom jij in beeld: jij werkt deze aanvragen uit, onderzoekt wat de beste oplossing is en vertaalt dit naar duidelijke, professionele offertes.

Je houdt rekening met technische specificaties, lopende projecten én de actuele beschikbaarheid van hardware en diensten bij leveranciers. Dankzij jouw nauwkeurigheid en inzicht zorgen we samen voor tevreden klanten én een soepel, professioneel verkoopproces.

Uren per week

32 - 40

Werk- / denkniveau

MBO+

Salarisindicatie

€2.700,- en €4.000,-

Relevante werkervaring

Minimaal 2 jaar

Sales afdeling

Dit ben jij

Je bent van nature klantgericht en vindt het leuk om mee te denken met klanten en hen te adviseren over passende oplossingen. Je schakelt moeiteloos tussen verzoeken, mailboxen, collega’s en lopende trajecten. Daarnaast pak je zonder moeite de telefoon op om offertes na te bellen, vragen te beantwoorden of klanten te informeren over de status van hun aanvraag.

Je hebt ervaring in een administratieve binnendienstfunctie, waarbij je offertes opstelde, klanten te woord stond en commerciële ondersteuning bood. Technische kennis is geen vereiste, maar wel een goede basis om op voort te bouwen. Je bent nieuwsgierig, leert snel en vindt het leuk om je te verdiepen in nieuwe producten en oplossingen.

Bij Reset ICT sta je er nooit alleen voor: we werken als team, helpen elkaar én organiseren regelmatig kennissessies.
IT-ervaring is dus mooi meegenomen, maar geen must — motivatie en leergierigheid vinden we minstens zo belangrijk.

Accountmanager
IT engineers samenwerken

Dit ga je doen als Verkoop ondersteuning

Deze functie draait niet om targets of koude acquisitie. Onze accountmanagers zijn veel bij klanten en op basis van hun gesprekken bieden we producten en diensten aan. Jouw taak als binnendienst is om deze aanvragen uit te werken in offertes en trajecten professioneel te begeleiden.

Het gaat vooral om meedenken, adviseren en het aanbieden van de juiste oplossing voor de klant.

  • Je denkt actief mee met klanten en bepaalt, op basis van specificaties en wensen, wat de beste oplossing is
  • Je stelt nauwkeurige en complete offertes op en houdt rekening met beschikbaarheid van hardware, leveranciersinformatie en lopende projecten
  • Je begeleidt verkoop- en producttrajecten van aanvraag tot afronding
  • Je beantwoordt klantvragen per mail en pakt de telefoon wanneer nodig, bijvoorbeeld om offertes na te bellen of klanten te informeren
  • Je verzorgt contractverlengingen en administratieve wijzigingen
  • Samen met het binnendienstteam zorg je ervoor dat alle openstaande punten dagelijks worden opgepakt en afgerond

Dit bieden wij

Salaris

Tussen de €2.700,- en €4.000,-

Groeien

Trainings- en studiemogelijkheden. Groei door naar mooie functies binnen de organisatie.

Van vakantiedromen tot pensioenplannen

Goede pensioenregeling, 25 vakantiedagen en 8% vakantiegeld

Lunch

Dagelijks een heerlijke lunch in ons werkcafé, bereid door Truus en Mariska

Reiskostenvergoeding of fietsplan

Telefoonvergoeding

ICT Samenwerken Reset 5

Centraal gelegen

Waar ga je werken?

Ontdek het ICT-bedrijf dat niet alleen je vaardigheden waardeert, maar ook jou als individu centraal stelt.

Team van meer dan 70 leuke collega's

Met jouw collega’s sta je er nooit alleen voor. We delen kennis, helpen elkaar en zorgen er samen voor dat onze MKB-klanten zonder ICT-zorgen kunnen werken.

Informele organisatie

Bij ons beland je in een platte, informele organisatie waar de deuren altijd openstaan en iedereen klaarstaat om je te helpen.

Persoonlijke groei

Persoonlijke groei staat bij ons voorop en we ondersteunen je op zowel persoonlijk als professioneel vlak. Bovendien groeit je salaris jaarlijks automatisch, los van functioneringsgesprekken.

Uitjes en evenementen

Tussen al het serieuze werk door is er ook ruimte voor plezier, met regelmatige borrels, uitjes en evenementen. Bekijk onze socials om te zien wat we zoal doen.

Ben jij de Verkoop ondersteuning die ons team compleet maakt?

Solliciteer makkelijk via het formulier hieronder of door middel van een mail naar sollicitatie@reset.nl. Ook voor vragen over de vacature kan je hier terecht.
Bij Reset ICT draait het om jou, niet alleen om je cv of motivatiebrief. We maken graag persoonlijk kennis, bel ons gerust om een kennismakingsgesprek in te plannen met een lekker (warm) drankje. Wie weet word jij binnenkort onze nieuwe collega!

Vacature ICT - Reset ICT Delft
Benieuwd wat Reset ICT nog meer doet?
Op 10 april zetten we onze deuren open. Kom langs, maak kennis met het team en ontdek wat we voor jouw organisatie kunnen betekenen.

Meld je aan en we zien je graag!